Zanim staniemy przed ołtarzem i wypowiemy przysięgę małżeńską swojej drugiej połowie, warto pożegnać z klasą i rozmachem singielskie życie. Panowie przygotowują się z przyszłym Panem Młodym do wieczoru kawalerskiego,  a Panie szykują się do przeżycia szalonego wieczoru panieńskiego wraz z przyszłą Panną Młodą.

Niech ten wieczór będzie pełen ekscytujących niespodzianek, tańca i wyśmienitej zabawy. To ten wieczór zamyka pewien etap naszego życia i otwiera kolejny – już w parze, a nie w pojedynkę. Warto to wydarzenie uwieńczyć czymś naprawdę ekskluzywnym i luksusowym, by poczuć się wyjątkowo. Niewątpliwie szyku takiej okoliczności doda przejazd elegancką limuzyną Lincoln Town Car, w której zmieści się aż 8 osób! Nasza firma oferuje swoje usługi przy organizacji takiego wieczoru panieńskiego bądź kawalerskiego. Wynajem limuzyny na wieczór panieński, wynajem limuzyny na wieczór kawalerski z profesjonalnym kierowcę, który zawiezie Was w każde miejsce!

Nasze limuzyny to piękne samochody marki LINCOLN TOWN CAR z czarną skórzaną tapicerką i długą kanapą. Długość limuzyn to 8 metrów – biała limuzyna z czarnym dachem oraz aż 9,5 metra – czarna limuzyna. Obie limuzyny pomieszczą 8 osób. Limuzyny posiadają oświetlenie zewnętrzne, oświetlenie LED wewnątrz samochodu, telewizor, odtwarzacz (DVD, CD, MP3), bardzo dobrej jakości sprzęt nagłaśniający, podświetlany barek z karafkami.

Komplet dwunastu szklanek do drinków i dwunastu lampek do szampana. W samochodzie znajduje się również dwustrefowa klimatyzacja, opuszczana kurtyna dzieląca kierowcę od pasażerów (umożliwia dyskrecję).

Nasze usługi są zawsze najwyższej jakości, wynajmowana limuzyna jest bardzo zadbana z zewnątrz, jak i wewnątrz. Kierowca limuzyny prezentuje się bardzo elegancko – w garniturze z czapką kierowcy oraz białymi rękawiczkami, zawsze do Państwa dyspozycji.

Limuzynę na wieczory panieńskie i kawalerskie można wynająć w miastach: Orneta, Dobre Miasto, Pieniężno, Braniewo, Lidzbark Warmiński, Pasłęk , Morąg, Elbląg, Nowy Dwór Gdański, Olsztyn, Ostróda, Reszel, Kętrzyn, a na życzenie klienta nawet w całej Polsce.

W celu zapoznania się z naszymi usługami zachęcamy do kontaktu i spotkania, podczas którego przedstawimy naszą ofertę na wynajem limuzyny na wieczór panieński bądź kawalerski.