Każdy z nas chciałby, aby dzień ślubu i uroczystości weselnej był czymś wyjątkowym i zapadł w  pamięci zarówno naszej, jak i naszych gości weselnych. Jednak sama organizacja ślubu i wesela to nie wszystko. W końcu trzeba się czymś na ten ślub dostać!

Można to zrobić skromnie, klasycznie bądź z wielkim rozmachem. Przejazd Pary Młodej do kościoła na uroczystość ślubną, a następnie przejazd z kościoła do sali weselnej również powinien być zaplanowany i wzbudzać zainteresowanie. By dodać szyk i klasę tej wyjątkowej okoliczności, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, którą jest wynajem auta do ślubu.

Chcielibyśmy Państwu przedstawić w tym miejscu nasze unikatowe i eleganckie limuzyny Lincoln Town Car. Obie limuzyny, zarówno czarna jak również biała z czarnym dachem to idealne auta do ślubu, które upiększą ten wyjątkowy dzień, dodając przy tym odrobinę luksusu.

Nasze limuzyny to piękne samochody marki LINCOLN TOWN CAR z czarną skórzaną tapicerką i długą kanapą. Długość limuzyn to 8 metrów – biała limuzyna z czarnym dachem oraz aż 9,5 metra – czarna limuzyna. Obie limuzyny pomieszczą 8 osób. Limuzyny posiadają oświetlenie zewnętrzne, oświetlenie LED wewnątrz samochodu, telewizor, odtwarzacz (DVD, CD, MP3), bardzo dobrej jakości sprzęt nagłaśniający, podświetlany barek z  karafkami oraz komplet  dwunastu  szklanek  do drinków i dwunastu lampek do szampana. W samochodzie znajduje się również dwustrefowa klimatyzacja, opuszczana kurtyna dzieląca kierowcę od pasażerów (umożliwia dyskrecję).

Nasze usługi są zawsze najwyższej jakości, wynajmowana limuzyna jest bardzo zadbana z zewnątrz, jak i wewnątrz. Kierowca limuzyny prezentuje się bardzo elegancko – w garniturze z czapką kierowcy oraz białymi rękawiczkami, zawsze do Państwa dyspozycji.

Limuzynę na ślub i wesele można wynająć do przejazdów w miastach: Orneta, Dobre Miasto, Pieniężno, Braniewo, Lidzbark Warmiński, Pasłęk , Morąg, Elbląg, Nowy Dwór Gdański, Olsztyn, Ostróda, Reszel, Kętrzyn, a na życzenie klienta nawet w całej Polsce.