Jest wiele okoliczności w naszym życiu, które chcemy przeżyć inaczej niż kolejny zwykły dzień. Należą do nich z pewnością 18-te urodziny, wielkie jubileusze, ślub z weselem. Do tych istotnych wydarzeń z naszego życia dochodzi jeszcze bal maturalny, zwany studniówką.

Trzeba przyznać, iż studniówki organizowane są z coraz większym zaangażowaniem i naciskiem na naprawdę huczne wydarzenie. Jest to okazja dla młodych ludzi do wspaniałej zabawy. Dlatego też w naszej firmie mają Państwo możliwość wynajmu ekskluzywnej, 8-mio osobowej limuzyny Lincoln Town Car.

Wynajem limuzyny na studniówkę doda Państwu prestiżu oraz utkwi w pamięci na wiele lat. Dlatego zanim rozpoczną Państwo swój bal maturalny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu limuzyny, aby już sam przyjazd na studniówkę wzbudzał zainteresowanie i ciekawość innych osób.

Nasze limuzyny to piękne samochody marki LINCOLN TOWN CAR z czarną skórzaną tapicerką i długą kanapą. Długość limuzyn to 8 metrów – biała limuzyna z czarnym dachem oraz aż 9,5 metra – czarna limuzyna. Obie limuzyny pomieszczą 8 osób. Limuzyny posiadają oświetlenie zewnętrzne, oświetlenie LED wewnątrz samochodu, telewizor, odtwarzacz (DVD, CD, MP3), bardzo dobrej jakości sprzęt nagłaśniający, podświetlany barek z  karafkami oraz komplet  dwunastu szklanek do drinków i dwunastu lampek do szampana. W samochodzie znajduje się również dwustrefowa klimatyzacja, opuszczana kurtyna dzieląca kierowcę od pasażerów (umożliwia dyskrecję).

Nasze usługi są zawsze najwyższej jakości, wynajmowana limuzyna jest bardzo zadbana z zewnątrz, jak i wewnątrz. Kierowca limuzyny prezentuje się bardzo elegancko – w garniturze z czapką kierowcy oraz białymi rękawiczkami, zawsze do Państwa dyspozycji.

Jeśli chcą Państwo wynająć limuzynę na studniówkę w takich miastach jak: Orneta, Dobre Miasto, Pieniężno, Braniewo, Lidzbark Warmiński, Pasłęk, Morąg, Elbląg, Nowy Dwór Gdański, Olsztyn, Ostróda, Reszel, Kętrzyn, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź drogą elektroniczną w celu spotkania i omówienia szczegółów współpracy.