Wyjątkowe wydarzenia potrzebują wyjątkowej i profesjonalnej oprawy. Dlatego wyjątkowe okoliczności należy nietuzinkowo przeżywać! By poczuć się luksusowo podczas drogi na ważny bankiet bądź ekskluzywne uroczystości warto wynająć auto, które zapiera dech w piersiach i doda nam szyku oraz prestiżu.

Samą organizację bankietu, jubileuszu czy innej ważnej dla Państwa okoliczności warto powierzyć osobom kompetentnym, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem dopilnują, aby wszystko szło według określonego planu. Nasza firma specjalizuje się nie tylko w organizacji ślubów i wesel. Nasza bogata oferta dotyczy także takich usług jak dekorowanie sal bankietowych na różnego rodzaju okoliczności, w zależności od wymagań naszych Klientów. Ponadto oferujemy Państwu również takie atrakcje jak przejazd limuzyną na bankiet, wynajem limuzyny na jubileusz i inne okazje, które są dla Państwa ważne i chcą ją Państwo przeżyć jak najpiękniej.

Nasze limuzyny to piękne samochody marki LINCOLN TOWN CAR z czarną skórzaną tapicerką i długą kanapą. Długość limuzyn to 8 metrów – biała limuzyna z czarnym dachem oraz aż 9,5 metra – czarna limuzyna. Obie limuzyny pomieszczą 8 osób. Limuzyny posiadają oświetlenie zewnętrzne, oświetlenie LED wewnątrz samochodu, telewizor, odtwarzacz (DVD, CD, MP3), bardzo dobrej jakości sprzęt nagłaśniający, podświetlany barek z karafkami oraz komplet dwunastu szklanek do drinków i dwunastu lampek do szampana. W samochodzie znajduje się również dwustrefowa klimatyzacja, opuszczana kurtyna dzieląca kierowcę od pasażerów (umożliwia dyskrecję).

Nasze usługi są zawsze najwyższej jakości, wynajmowana limuzyna jest bardzo zadbana z zewnątrz, jak i wewnątrz. Kierowca limuzyny prezentuje się bardzo elegancko – w garniturze z czapką kierowcy oraz białymi rękawiczkami, zawsze do Państwa dyspozycji.

Limuzynę na specjalne okazje można wynająć w miastach: Orneta, Dobre Miasto, Pieniężno, Braniewo, Lidzbark Warmiński, Pasłęk , Morąg, Elbląg, Nowy Dwór Gdański, Olsztyn, Ostróda, Reszel, Kętrzyn, a na życzenie klienta nawet w całej Polsce.