Andrzejki w Limuzynie

Limuzyna Lincoln Town Car - Executive Series (biała z czarnym dachem)

Do wynajęcia Lincoln na dojazd na zabawę Andrzejkową lub imprezę w limuzynie. Oferujemy możliwość przejażdżki limuzyną z dowozem na zabawę lub rozwożenie już po imprezie.

Oczywiście dla jeszcze niezdecydowanych istnieje możliwość zamówienia limuzyny w dniu Andrzejek, pracujemy całą noc !!!

Zapraszamy do zapisów: 601 308 834 lub 503 061 389.

Nasze limuzyny to piękne samochody marki LINCOLN TOWN CAR z czarną skórzaną tapicerką i długą kanapą. Długość limuzyn to 8 metrów – biała limuzyna z czarnym dachem oraz aż 9,5 metra – czarna limuzyna. Obie limuzyny pomieszczą 8 osób. Limuzyny posiadają oświetlenie zewnętrzne, oświetlenie LED wewnątrz samochodu, telewizor, odtwarzacz (DVD, CD, MP3), bardzo dobrej jakości sprzęt nagłaśniający, podświetlany barek z karafkami.

Komplet dwunastu szklanek do drinków i dwunastu lampek do szampana. W samochodzie znajduje się również dwustrefowa klimatyzacja, opuszczana kurtyna dzieląca kierowcę od pasażerów (umożliwia dyskrecję).

Nasze usługi są zawsze najwyższej jakości, wynajmowana limuzyna jest bardzo zadbana z zewnątrz, jak i wewnątrz. Kierowca limuzyny prezentuje się bardzo elegancko – w garniturze z czapką kierowcy oraz białymi rękawiczkami, zawsze do Państwa dyspozycji.

Limuzynę na Andrzejki można wynająć w miastach: Orneta, Dobre Miasto, Pieniężno, Braniewo, Lidzbark Warmiński, Pasłęk , Morąg, Elbląg, Nowy Dwór Gdański, Olsztyn, Ostróda, Reszel, Kętrzyn, a na życzenie klienta nawet w całej Polsce.

W celu zapoznania się z naszymi usługami zachęcamy do kontaktu i spotkania, podczas którego przedstawimy naszą ofertę na wynajem limuzyny na wieczór panieński bądź kawalerski.

 

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *