Lincoln Town Car Tiffany 120 Executive Sries Lincoln Town Car Royale Executive Series Lincoln Town Car Royale Executive Series Lincoln Town Car Royale Executive Series Lincoln Town Car Royale Executive Series Lincoln Town Car Royale Executive Series Lincoln Town Car Royale Executive Series Lincoln Town Car Royale Executive Series Lincoln Town Car Royale Executive Series

» LIMUZYNA NA WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE

Zanim staniemy przed ołtarzem i wypowiemy przysięgę małżeńską swojej drugiej połowie, warto pożegnać z klasą i rozmachem singielskie życie. Panowie przygotowują się z przyszłym Panem Młodym do wieczoru kawalerskiego,  a Panie szykują się do przeżycia szalonego wieczoru panieńskiego wraz z przyszłą Panną Młodą. Niech ten wieczór będzie pełen ekscytujących niespodzianek, tańca i wyśmienitej zabawy. To ten wieczór zamyka pewien etap naszego życia i otwiera kolejny – już w parze, a nie w pojedynkę. Warto to wydarzenie uwieńczyć czymś naprawdę ekskluzywnym i luksusowym, by poczuć się wyjątkowo. Niewątpliwie szyku takiej okoliczności doda przejazd elegancką czarną limuzyną Lincoln Town Car, w której zmieści się aż 8 osób! Nasza firma oferuje swoje usługi przy organizacji takiego wieczoru panieńskiego bądź kawalerskiego.

Wynajem limuzyny na wieczór panieński, wynajem limuzyny na wieczór kawalerski z profesjonalnym kierowcę, który zawiezie Was w każde miejsce!

Nasze limuzyny to piękne samochody marki LINCOLN TOWN CAR z czarną skórzaną tapicerką i długą kanapą. Długość limuzyn to 7,5 metra – biała limuzyna z czarnym dachem oraz aż 9 metrów – czarna limuzyna. Obie limuzyny pomieszczą 8 osób. Limuzyny posiadają oświetlenie zewnętrzne, oświetlenie LED wewnątrz samochodu, telewizor, odtwarzacz (DVD, CD, MP3), bardzo dobrej jakości sprzęt nagłaśniający, podświetlany barek z karafkami.

Komplet dwunastu szklanek do drinków i dwunastu lampek do szampana. W samochodzie znajduje się również dwustrefowa klimatyzacja, opuszczana kurtyna dzieląca kierowcę od pasażerów (umożliwia dyskrecję).
Nasze usługi są zawsze najwyższej jakości, wynajmowana limuzyna jest bardzo zadbana z zewnątrz, jak i wewnątrz. Kierowca limuzyny prezentuje się bardzo elegancko – w garniturze z czapką kierowcy oraz białymi rękawiczkami, zawsze do Państwa dyspozycji.

Limuzynę na wieczory panieńskie i kawalerskie można wynająć w miastach: Orneta, Dobre Miasto, Pieniężno, Braniewo, Lidzbark Warmiński, Pasłęk , Morąg, Elbląg, Nowy Dwór Gdański, Olsztyn, Ostróda, Reszel, Kętrzyn, a na życzenie klienta nawet w całej Polsce.

W celu zapoznania się z naszymi usługami, zachęcamy do kontaktu i spotkania, podczas którego przedstawimy naszą ofertę na wynajem limuzyny na wieczór panieński bądź kawalerski.

» Galeria zdjęć