Lincoln Town Car Tiffany 120 Executive Sries Lincoln Town Car Royale Executive Series Lincoln Town Car Royale Executive Series Lincoln Town Car Royale Executive Series Lincoln Town Car Royale Executive Series Lincoln Town Car Royale Executive Series Lincoln Town Car Royale Executive Series Lincoln Town Car Royale Executive Series Lincoln Town Car Royale Executive Series

» LIMUZYNA NA ŚLUB I WESELE

Każdy z nas chciałby, aby dzień ślubu i uroczystości weselnej był czymś wyjątkowym i zapadł w  pamięci zarówno naszej, jak i naszych gości weselnych. Jednak sama organizacja ślubu i wesela to nie wszystko. W końcu trzeba się czymś na ten ślub dostać!
Można to zrobić skromnie, klasycznie bądź z wielkim rozmachem. Przejazd Pary Młodej do kościoła na uroczystość ślubną, a następnie przejazd z kościoła do sali weselnej również powinien być zaplanowany i wzbudzać zainteresowanie. By dodać szyk i klasę tej wyjątkowej okoliczności, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, którą jest wynajem auta do ślubu. Chcielibyśmy Państwu przedstawić w tym miejscu naszą unikatową i elegancką limuzynę Lincoln Town Car. Ta czarna limuzyna to idealne auto do ślubu, które upiększy ten wyjątkowy dzień, dodając przy tym odrobinę luksusu.

Nasze limuzyny to piękne samochody marki LINCOLN TOWN CAR z czarną skórzaną tapicerką i długą kanapą. Długość limuzyn to 7,5 metra – biała limuzyna z czarnym dachem oraz aż 9 metrów – czarna limuzyna. Obie limuzyny pomieszczą 8 osób. Limuzyny posiadają oświetlenie zewnętrzne, oświetlenie LED wewnątrz samochodu, telewizor, odtwarzacz (DVD, CD, MP3), bardzo dobrej jakości sprzęt nagłaśniający, podświetlany barek z  karafkami.

Komplet  dwunastu  szklanek  do drinków i dwunastu lampek do szampana. W samochodzie znajduje się również  dwustrefowa klimatyzacja, opuszczana kurtyna dzieląca kierowcę od pasażerów (umożliwia dyskrecję).
Nasze usługi są zawsze najwyższej jakości, wynajmowana limuzyna jest bardzo zadbana z zewnątrz, jak i wewnątrz. Kierowca limuzyny prezentuje się bardzo elegancko – w garniturze z czapką kierowcy oraz białymi rękawiczkami, zawsze do Państwa dyspozycji.

Limuzynę na ślub i wesele można wynająć do przejazdów w miastach: Orneta, Dobre Miasto, Pieniężno, Braniewo, Lidzbark Warmiński, Pasłęk , Morąg, Elbląg, Nowy Dwór Gdański, Olsztyn, Ostróda, Reszel, Kętrzyn, a na życzenie klienta nawet w całej Polsce.

» Galeria zdjęć